Příprava akcí a eventů

Srazy a setkání, plesy, dětské párty, rozlučky se svobodou, a další...

Máte zájem o přípravu akce?

Chcete vědět, co můžu nabídnout právě vám?

Volejte: 775 317 151

Pište: info@aprodukce.cz

Kontaktní formulář

Příprava akcí a eventů
Profesionální organizace vaší akce

Flexibilita

Ať už chcete uspořádat jakoukoliv akci, vždy se vám budu snažit plně vyjít vstříc. Jsem otevřená nekonvenčním nápadům a vnáším do organizace akcí moderní trendy, ale dokážu profesionálně připravit i "klasickou" akci.

Finanční výhodnost

Díky svým zkušenostem a získaným kontaktům v branži jsem schopná zajisti cenově výhodné a kvalitní dodavatele či zprostředkovat řadu exkluzivních slev. Možná vás překvapí, kolik můžete ušetřit precizním plánováním, důkladnou rešerší a efektivním využitím prostředků!

Preciznost

Precizní příprava akce je klíčem k jejímu úspěchu. Proto myslím i na takové detaily, nad kterými většina lidí jen mávne rukou. Vaší akci připravím důsledně a systematicky.

Přátelská atmosféra

Vždy kladu důraz na přátelskou a vstřícnou pracovní atmosféru - ta totiž plodí originalitu, otevřenost a jedinečné zážitky (nejen) v den vaší akce.

Organizace akcí od A do Z. Příprava tématických akcí (rozlučka se svobodou, dětská párty, vánoční večírek), srazů a setkání (třídní či jiné srazy, setkání fanoušků), plesů či jiných akcí.

Pro vaší akci vytvořím ucelenou koncepci, s důrazem na slazení vizuálních a dramaturgických prvků dle vašich požadavků. Přizpůsobím akci zájmům, koníčkům či společné historii účastníků. Dle dohodnutého rozpočtu vám pomohu nalézt prověřené dodavatele za výhodné ceny, včetně možnosti využít exkluzivních slev.

Budu vždy vycházet z vašich představ, ale zároveň vám poskytnu své zkušenosti a rady. Budu koordinovat veškeré přípravy a jednat se všemi dodavateli. Vaši akci připravím precizně a efektivně.

Možné využití mých služeb: kompletní příprava třídního srazu, organizace plesu, zajištění hudební produkce a vystoupení kouzelnice na dětských slavnostech, rozlučka se svobodou, a další.

Organizace plesu, organizace společenských akcí

Proč?

  • Nabízím zcela individuální přístup.
  • Spolupráce je založená na přátelské atmosféře a vzájemné důvěře.
  • Jsem otevřená nekonvenčním nápadům.
  • Mohu být při přípravách vaší pravou rukou nebo samostatně pracující organizátorkou celé akce - záleží jen na vás.
  • Vždy kladu důraz na promyšlenou koncepci a kulturní program celé akce.

Blog

Svatba v dešti
Svatba v dešti II. Publikováno 23. 4. 2015
Mokrá svatba
Svatba v dešti I. Publikováno 22. 4. 2015

Kontaktní údaje

Mgr. Alexandra Pyszková
Masarykovy sady 71/28
737 01 Český Těšín

IČ: 033 79 116
Telefon: +420 775 317 151
Email: info@aprodukce.cz
Skype: aprodukce.cz